Specjalistyczne usługi czyszczenia, higiena, dezynfekcja, czyszczenie zakładów przemysłowych, odkurzanie hal

Anty graffiti system

Usuwanie i zabezpieczanie przed graffiti

Graffiti to akt wandalizmu, który może być nieestetyczny, obraźliwy i odrażający. Obecność tego typu napisów, rysunków, o wątpliwej treści, może mieć negatywny wpływ na otoczenie i powodować niechęć do odwiedzania tych miejsc

W Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych obowiązujące prawo nakłada na właścicieli i administratorów obiektów obowiązek pozbywania się na własny koszt treści o charakterze rasistowskim, faszystowskim. Niestety w Polsce ze względu na niesprecyzowane prawo nie ma jeszcze takiego nakazu, jednak prace nad nowelizacją ustawy o porządku i czystości w gminach trwają. Już dziś warto zastanowić się nad poszukiwaniem efektywnego rozwiązania, które zapewni wolne od niepożądanego graffiti otoczenie.

Niechciane i brzydkie graffiti nigdy nie jest takie samo i może przybierać wiele form. Uzależnione od stosowanej techniki mogą to być napisy wykonane markerami, farbami, kolorowymi woskami czy popularnymi wśród wandali farbami w sprayu, które nie są możliwe do usunięcia bez zastosowania specjalistycznych środków chemicznych i urządzeń

NoDirt Wyższy Poziom Czystości oferuje efektywne, skuteczne usuwanie graffiti ze wszystkich rodzajów powierzchni oraz rozwiązania zabezpieczające przed kolejnym kosztownym przywróceniem do pożądanego stanu.

Posiadamy doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i sprawdzone rozwiązania, a nasi wyszkoleni technicy usuną każde niechciane graffiti bez żadnych uszkodzeń czyszczonej powierzchni.

Na życzenie Klienta pozostawimy dostosowaną do powierzchni trwałą powłokę zabezpieczającą, która w przypadku ponownego pojawienia się niepożądanych napisów, umożliwi jego szybkie i bezchemiczne, niskonakładowe usunięcie.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

biuro@nodirt.pl , 513 092 035