Specjalistyczne usługi czyszczenia, higiena, dezynfekcja, czyszczenie zakładów przemysłowych, odkurzanie hal

Gruntowne czyszczenie pomieszczeń gastronomicznych i kuchni

Gruntowne czyszczenie kuchni

Zakłady gastronomiczne rozumiane jako miejsca w których są produkowane, przygotowywane i wydawane posiłki ( m.in. restauracje, firmy cateringowe, hotele, puby, stołówki zakładowe itp), muszą przestrzegać restrykcyjnych przepisów BHP i sanepidu, a także dbać o stan techniczny i higieniczny urządzeń i pomieszczeń kojarzonych z żywnością. Tylko regularne i gruntowne czyszczenie zapewnia utrzymanie najwyższych standardów ich czystości.

Brak spełnienia norm określonych w ustawie z dnia 25 Sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia może prowadzić do nałożenia przez organ kontrolujący ogromnych kar finansowych, utraty wizerunku czy w najgorszym przypadku utraty rentowności i upadłości prowadzonej działalności. Ponadto, niestosowanie odpowiednich procedur czyszczenia może prowadzić do zakażenia bakteryjnego, rozprzestrzeniania się chorób, epidemii i zmniejszenia trwałości sprzętu.

Poprzez codzienny serwis można utrzymać dostateczny poziom higieny. Jednak na powierzchniach mniej dostępnych takich jak : ściany, sufity, oświetlenie, wyposażenie kuchni, nagromadzony brud i kurz stanowi potencjalną pożywkę dla groźnych bakterii i zarazków, co może doprowadzić do niekontrolowanego ich rozprzestrzeniania.

NoDirt Wyższy Poziom Czystości oferuje specjalistyczne i regularne usługi gruntownego czyszczenia pomieszczeń gastronomicznych, aby miejsca w których przygotowywane są posiłki spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Usuniemy wszelką spaleniznę i nagromadzony tłuszcz z trudno dostępnych miejsc, by wyeliminować bakterie i ryzyko zakażeń produktów. Doradzimy procedury codziennego serwisu, aby najwyższy standard higieny został utrzymany na możliwie najdłuższy czas.

Dostosujemy się do Twoich wymagań. Nasza usługa może obejmować wyczyszczenie całej kuchni lub pojedynczych urządzeń. Dla Ciebie zaplanujemy wizyty w godzinach najbardziej dogodnych dla Ciebie, zapewniając minimalne zakłócenia w działalności Twojej firmy.

Dodatkowo, abyś miał pewność, że codzienny serwis spełni wymagania dotyczące prawidłowego utrzymania higieny zaproponujemy odpowiednie rozwiązania w postaci certyfikowanych środków czystości dedykowanych dla gastronomii.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

biuro@nodirt.pl , 513 092 035