Specjalistyczne usługi czyszczenia, higiena, dezynfekcja, czyszczenie zakładów przemysłowych, odkurzanie hal

Sprzątanie po zakończonych budowach

Sprzątanie po zakończonych budowach

Prowadzenie prac budowlanych takich jak stawianie nowych budynków, remonty czy drobne naprawy generują duże ilości pyłu, kurzu i zanieczyszczeń. Zaległy i pozostawiony na miejscu brud nie pozostaje bez wpływu na dodatkowe koszty, wizerunek generalnego wykonawcy, czy dalsze bieżące utrzymanie czystości obiektu.

NoDirt Wyższy Poziom Czystości oferuje gruntowne i kompleksowe usługi sprzątania po zakończonych budowach i całkowite usunięcie powstałych zanieczyszczeń pozostawiając obiekty i pomieszczenia w nieskazitelnej czystośc,i gotowe do użytkowania.

W tym zakresie, oferujemy najbardziej efektywne rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań oraz budżetu. Niezależnie czy wymagasz usługi sprzątania po pracach budowlanych w mieszkaniu, domu, hotelu, nowopowstałego sklepu, zakładu przemysłowego, nasza firma posiada wszelkie atrybuty, aby zapewnić, że sprzątanie zostanie wykonane zgodnie z odpowiednią metodologią, profesjonalnie i zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeńśtwa i hiegieny pracy.

Nasi wyszkoleni eksperci, rozumieją specyfikę prac budowlanych oraz warunki jakie panują na budowach, dzięki czemu zapewnią Państwu najwyższy standard obsługi.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik i sprzętu firma NoDirt gotowa jest zaplanować i realizować dla Państwa projekt utrzymania czystości na budowach i zagwarantować osiągnięcie najwyższych standardów czystości i terminowe oddanie posprzątanego i czystego obiektu.

Nasze usługi doczyszczania po budowlanego dostępne są w całym kraju. Zapewniamy, zaplanowane, zgodne z Twoimi potrzebami i najwyższymi standardami czystości i higieny usługi. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych najwyższą jakością usług.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

biuro@nodirt.pl , 513 092 035