Specjalistyczne usługi czyszczenia, higiena, dezynfekcja, czyszczenie zakładów przemysłowych, odkurzanie hal

czyszczenie maszyn przemysłowych

Czyszczenie maszyn i urządzeń przemysłowych

Efektywność produkcji zależy w dużej mierze od stanu technicznego maszyn i urządzeń. Odpowiednio utrzymywane maszyny i urządzenia pracują lepiej z korzyścią dla jakości wytwarzanych produktów, czy samej efektywności procesu produkcyjnego ,wolnego od ryzyka jego zatrzymania. Może być to również czynnikiem różnicującym pomiędzy Tobą a Twoim konkurentem. Ponadto bez odpowiedniego utrzymania czystości maszynerii, może szybko dojść do załamania higieny w środowisku pracy.

Zakłady produkcyjne, odpowiedzialne społecznie i świadome zagrożeń wynikających ze złego utrzymania czystości muszą zapewniać na każdym etapie prowadzonej działalności o tym, że robią wszystko, co tylko możliwe, by przeciwdziałać zanieczyszczeniu produkcji i środowiska pracy. Świadomość o okresowym doczyszczaniu maszyn i urządzeń powinna być brana pod uwagę już w momencie ich instalacji. Ze względu na ogromną ich wartość i duże ryzyko potencjalnych uszkodzeń, powierzenie prac czyszczenia należy ekspertom w tej dziedzinie.

Outsorcing usług czyszczenia maszyn i urządzeń

Zlecanie zewnętrznym firmom zadań wymagających wyspecjalizowanych umiejętności i wiedzy nie jest nowością. Również usługi czyszczenia maszyn i urządzeń zleca się dziś profesjonalnym firmom. Nie tylko ułatwia to zarządzanie całym procesem produkcji, ale również daje pewność, że projekt prowadzony jest zgodnie z zasadą o maksymalizacji efektywności. Utrzymanie czystości i sprawności maszyn i urządzeń przy pomocy własnego personelu jest dużo bardziej kosztowne.

NoDirt Wyższy Poziom Czystości posiada sprawdzone rozwiązania, technologię i kapitał, potrzebny do wykonywania w pełni profesjonalnej usługi dostosowanej do każdego rodzaju przemysłu i wymagań.

Stosowane technologie czyszczenia:

  • Czyszczenie ciśnieniowe
  • Czyszczenie suchą parą
  • Czyszczenie suchym lodem

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

biuro@nodirt.pl , 513 092 035