Specjalistyczne usługi czyszczenia, higiena, dezynfekcja, czyszczenie zakładów przemysłowych, odkurzanie hal

Czyszczenie Pranie wykładzin dywanowych

Profesjonalne utrzymanie wykładzin dywanowych

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wykończeniowych dla posadzek są wykładziny dywanowe. Znajdują one zastosowanie, w hotelach, kinach, biurach, salach koferencyjnych, wszędzie tam gdzie ważny jest wizerunek, poczucie komfortu oraz estetyki. Jednak, tak jak większość podłóg również i wykładzina bez opdpowiedniego programu czyszczenia i pielęgnacji, z upływem czasu może ulec poważnym uszkodzeniom i związanej z tym kosztownej wymianie. Na szczęście, można temu zapobiec.

Firma NoDirt Wyższy Poziom Czystości oferuje efektywne rozwiązania, które umożliwią Państwu zachowanie w idealnej kondycji posiadanych podłóg wykonanych z każdego rodzaju wykładziny dywanowej lub dywanu. Nasi wyszkoleni technicy, nie tylko skutecznie przywrócą do najlepszego z możliwych stanu wykładziny, ale również zaprpoponują odpowiednie rozwiązanie zabezpieczające, chroniące wykładzinę przed nadmiernym gromadzeniem zabrudzeń.

Aby zapewnić najwyższy standard czystości Państwa wykładzin zachęcamy do skorzystania z kompleksowej obsługi w zakresie czyszczenia i pielęgnacji. Obejmuje ona gruntowne czyszczenie ekstrakcyjne gorącą wodą - metodą uznawaną obecnie za najbardziej skuteczną w usuwaniu plam i zabrudzeń, okresową pielęgnację dobraną do typu wykładziny metodą, monitoring stanu wykładziny, bieżące usuwanie plam i zabezpieczanie powierzchni spejalnymi powłokami ochronnymi.

Podstawowe korzyści z regularnego czyszczenia wykładzin i dywanów.

  • Czyszczenie wykładzin dywanowych w znacznym stopniu poprawia stan czystości i higieny w pomieszczeniu.
  • Utrzymana w czystości wykładzina pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy i obiektu
  • Czyszczenie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach
  • Regularna pielęgnacja wykładziny chroni Twoją inwestycję i przedłuża jej żywotność i obniża ryzyko ryzyko kosztownej wymiany czy renowacji.

Oferujemy regularne, kontraktowe lub jednorazowe usługi.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

biuro@nodirt.pl , 513 092 035